Výdajníky na vodu, sódu
Akcia Tip
Kód: 35

Výdajník napojený na vodovod HC 66 L B HWG-sóda

€782,60
Na dotaz

Vysoký podlahový výdajník  v čiernej farbe na studenú, horúcu a perlivú vodu určený na postavenie na zem. Výdajník je guľatý, vyrobený zo svetle sivého lakovaného plechu. Podstavec, vrchná a stredná časť sú z čierneho plastu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota).

Na čelnej strane nad kohútiky je umiestnené tlačidlo pre výdaj perlivej vody, ktorá vyteká z kohútika umiestneného medzi kohútikom na horúcu a studenú vodu. Tlaková fľaša CO2 na výrobu perlivé vody a filter musí byť umiestnené mimo výdajník.

Výdajník je osadený 3 kohútiky, kedy kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Nezabudnite objednať redukčný ventil a tlakovú fľašu CO2 na výrobu perlivej vody.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg
Kapacita chladenia: < 10°C 2 l/h
Kapacita ohrevu: > 90°C 5 l/h
Maximálny príkon: 585 W
Príkon chladenia: 85 W
Príkon ohrevu: 500 W
Rozmery: v x š x h: 980 x 350 x 350 mm
Typ chladenia: kompresorové
Typ chladiva: R134a/32g
Typ vydávané vody: studená + perlivá + horúca
Farba: Biela
Typu vydanej vody: studená + perlivá + horúca
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: <10 ° C 2 l / h
Príkon chladenia: 85 W
Kapacita ohrevu: > 90 ° C 5 l / h
Príkon ohrevu: 500 W
Maximálny príkon: 585 W
Rozmery:: v x š x h 980 x 350 x 350 mm
Hmotnosť: 16 kg
Typ chladiva: R134a / 32g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania