Výdajníky na vodu, sódu
Akcia Tip
Kód: 26

Výdajník na vodovod W-340 S

€680
Na dotaz

Nízky výdajník napájací  na vodovod v striebornom  prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na skrinku či pult. Okrem prednej časti a strednej striebornej časti je výdajník vyrobený so strieborného lakovaného plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota).

 

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt .

 

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Typu vydanej vody: horúca + studená
Farba: Strieborná
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: 4 - 12 ° C 4 l / h
Príkon chladenia: 120 W
Kapacita ohrevu: 75 - 90 ° C 2 l / h
Príkon ohrevu: 430W
Maximálny príkon: 500 W
Rozmery: v x š x h: 496 x 320 x 448mm
Výška výdajného priestoru: 180 mm
Hmotnosť: 13 kg
Typ chladiva: R134a / 40g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania