Výdajníky na vodu, sódu
Tip

Výdajník napojený na vodovod V 66L POU white

€352,20
Skladom

Vysoký podlahový výdajník v čiernej farbe na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Výdajník je guľatý, vyrobený z nerezového plechu. Podstavec, vrchná a stredná časť sú z čierneho plastu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota).

Výdajník je osadený 2 kohútiky, kedy kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu z rad chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníku od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z vodovodu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovode vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Kapacita chladenia: < 10°C 2 l/h
Kapacita ohrevu: > 90°C 5 l/h
Maximálny príkon: 585 W
Príkon chladenia: 85 W
Príkon ohrevu: 500 W
Rozmery: v x š x h: 980 x 350 x 350 mm
Typ chladenia: kompresorové
Typ chladiva: R134a/32g
Typy vydávanej vody: horúca + studená
Farba: Čierna
Typ vydanej vody: horúca + studená
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: <10 ° C 2 l / h
Príkon chladenia: 85 W
Kapacita ohrevu: > 90 ° C 5 l / h
Príkon ohrevu: 500 W
Maximálny príkon: 585 W
Rozmery: v x š x h 980 x 350 x 350 mm
Výška výdajného priestoru: 120 mm
Hmotnosť: 15 kg
Typ chladiva: R134a / 32g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania