Výdajníky na vodu, sódu
Novinka Tip
Kód: 0011

Výdajník na vodovod WS HWG POU

€1 127,80
Na dotaz

Vysoký podlahový výdajník v tmavo šedej farbe na studenú, perlivú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Boky výdajníka sú z tmavošedého lakovaného plechu, predná a horná časť je z tmavo šedého plastu a na prednej strane má v spodnej časti integrovaný držiak na poháriky. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev, chladenie a LED dióda, ktorá je umiestnená nad kohútikmi a osvetľuje priestor pre výdaj vody. Vpravo na prednej časti je umiestnené tlačidlo pre výdaj perlivej vody. Perlivá voda vyteká z prostredného kohútika.

Celá spodná časť je odnímateľná a vo vnútri výdajníka je umiestnená tlaková fľaša CO2 s redukčným ventilom.

Výdajník je vďaka svojím veľkým výkonom určený pre stredné prevádzky a veľké kancelárie.

Ohrev možno vypnúť, čím získate možnosť čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú (izbová teplota).

Výdajník je osadený 2 opornými kohútikmi s možnosťou 2 pozícií čerpania vody a stredným výpustným kohútikom pre perlivú vodu.

1. pozície: pohárikom odtlačíme kohútik od seba a po dobu odtlačenia tečie do pohárika voda. Túto polohu nie zaaretovať.

2. pozície: Páčku kohútika pritiahneme k sebe a rýchlo vložíme pod kohútik pohárik. V tejto pozícii je páčka kohútika zaaretovaná a voda tečie nepretržite do doby, než páčku vrátime mechanicky do zvislej polohy.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 23 kg
Kapacita chladenia: 4 – 12°C 12 l/h
Kapacita ohrevu: 75 – 90°C 8 l/h
Maximálny príkon: 550 W
Objem nádoby chladenia: 3,00 l
Objem nádoby ohrevu: 2,0 l
Príkon chladenia: 120 W
Príkon ohrevu: 430 W
Rozmery: v x š x h: 1156 x 340 x 350 mm
Typ chladenia: kompresorové
Typ chladiva: R134a/42g
Typ vydávané vody: studená + perlivá + horká
Farba: Čierny
Príkon celkový: 550W
Príkon chladenia: 120 W
Teplota ohrevu: 70°C - 90°C
Teplota chladenia: 4°C - 12°C
Ďalšie funkcie: Perlivá voda
Druh chladenia: kompresorové
Rozmery: v x š x h 1156 x 340 x 350 mm
Typ chladiva: R134a/42g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania