Výdajníky na vodu, sódu
Akcia Tip
Kód: 59

Výdajník na vodovod WHP 850 POU

€728,20
Na dotaz

Vysoký podlahový výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Okrem vrchnej prednej časti a strednej čiernej časti je výdajník vyrobený z bieleho plechu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota). Medzi vypínačmi pre horúcu a studenú vodu je umiestnený spínač ECO módu pre úsporu energie, ktorý sa riadi svetelnými podmienkami. Ak je spínač ECO zapnutý v okamihu, keď je v okolí tma, výdajník prestane nahrievať horúcu vodu.

Výdajník je osadený 2 kohútikmi, kde kohútik na horúcu vodu je opatrený detskou poistkou.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Hmotnosť: 23 kg
Kapacita chladenia: 4 – 12°C 4 l/h
Kapacita ohrevu: 75 – 90°C 2 l/h
Maximálny príkon: 520 W
Príkon chladenia: 90 W
Príkon ohrevu: 430 W
Rozmery: v x š x h: 1100 x 260 x 347 mm
Typ chladenia: kompresorové
Typ chladiva: R134a/34g
Typ vydávanej vody: nechladená
Veľkosť kompresoru: 1/11 HP
Farba: Biela
Príkon celkový: 600W
Príkon chladenia: 90W
Teplota ohrevu: 75°C - 90°C, 2l / H.
Teplota chladenia: 4°C - 12°C, 4l/ H.
Druh chladenia: kompresorové
Rozmery: 1100 x 260 x 347
Hmotnosť: 23kg
Typ chladiva: R134a/34g
Príkon ohrevu: 510 W
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania