Výdajníky na vodu, sódu
Tip
Kód: 152

Výdajník na vodovod WHP 1670 POU

€854,20
Na dotaz

Vysoký podlahový výdajník v bielom prevedení na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Okraj výdajníka je čierny. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladenú a používať výdajník k výdaju vody chladenej a nechladenej (izbová teplota).

Výdajník je vybavený špeciálnymi kohútiky, ktoré sa aktivujú stlačením príslušného tlačidla pohárikom. Po stlačení vyteká voda z výpustu nad pohárikom.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Typu vydanej vody: horúca + studená
farba: biela
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: 4 - 12 ° C 4 l / h
Príkon chladenia: 90 W
Príkon ohrevu: 430 W
Maximálny príkon: 520 W
Rozmery: v x š x h: 1100 x 270 x 360 mm
Výška výdajného priestoru: 150 mm
Hmotnosť: 22 kg
Typ chladiva: R134a / 34g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania