Výdajníky na vodu, sódu
Tip
Kód: 161

Výdajník na vodovod CHRIS STAR POU

€765,21
Skladom
Vysoký výdajník v bielom prevedení na nechladenú, studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Boky sú z bieleho lakovaného plechu, vrchný a predný diel z bieleho plastu. Výdajník je vybavený dotykovým displejom a zámkom (poistkou) na horúcu vodu. Dotykom príslušného symbolu začne vytekať požadovaný typ vody, opätovným dotykom dôjde k zastaveniu.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadenie Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

 
Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Typu vydanej vody: studená + horúca
farba : Biela
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia : 4 - 12 ° C 4 l / h
Objem nádoby chladenie : 3,6 l
Príkon chladenia : 100 W
Kapacita ohrevu> : 90 ° C 4 l / h
Objem nádoby ohrevu : 1,6 l
Príkon ohrevu : 450 W
Maximálny príkon: 550 W
Rozmery: v x š x h : 1100 x 300 x 390 mm
Výška výdajného priestoru : 200 mm
Hmotnosť : 20 kg
Typ chladiva : R134a / 34g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania