Výdajníky na vodu, sódu
Tip
Kód: 164

Výdajník na vodovod CHRIS STAR HWG

€970,40
Na dotaz

Vysoký výdajník v bielom prevedení na nechladenú, studenú, horúcu a perlivú vodu určený na postavenie na zem. Boky sú z bieleho lakovaného plechu, vrchný a predný diel z bieleho plastu. Výdajník je vybavený dotykovým displejom a zámkom (poistkou) na horúcu vodu. Dotykom príslušného symbolu začne vytekať požadovaný typ vody, opätovným dotykom dôjde k zastaveniu.

Odporúčame zakúpenie filtra, ktorý zbaví vodu chlóru, rôznych pachutí a mechanických nečistôt a zariadení Water Stop, ktoré je určené na odstavenie výdajníka od vodovodného radu v prípade poruchy, aby nedošlo k nekontrolovanému úniku vody z radu.

V prípade, že je tlak vo Vašom vodovodnom rade vyšší ako 3,5 baru, dôrazne odporúčame nainštalovať pred vstup do výdajníku aj regulátor tlaku vody, aby ste predišli nevratnému poškodeniu výdajníka.

Kategória: Výdajníky napojené na vodovod
Typu vydanej vody: studená + nechladená + horúca + perlivá
Farba: biela
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: 4 - 12 ° C 4 l / h
Objem nádoby chladenie: 3,6 l
Príkon chladenia: 100 W
Kapacita ohrevu: > 90 ° C 4 l / h
Objem nádoby ohrevu: 1,6 l
Príkon ohrevu: 450 W
Maximálny príkon: 550 W
Rozmery: v x š x h: 1100 x 300 x 390 mm
Výška výdajného priestoru: 200 mm
Hmotnosť: 20 kg
Typ chladiva: R134a / 34g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania