Výdajníky na vodu, sódu
Tip
Kód: 64

Výdajník na barely V32S

€160,34
Skladom

Vysoký podlahový výdajník v striebornej farbe na studenú a horúcu vodu určený na postavenie na zem. Boky prístroja sú zo strieborného plechu a prednú časť zo strieborného plastu. Na zadnej strane výdajníka sa samostatne vypína či zapína ohrev a chladenie, takže je možnosť pri vypnutí ohrevu čerpať z červeného kohútika vodu nechladený a používať výdajník k výdaju vody chladené a nechladené (izbová teplota).

Na prednej hornej časti výdajníku sú 3 LED diódy. Ľavá červená: keď svieti, výdajník vodu ohrieva. Akonáhle zhasne, má horúca voda požadovanú teplotu. Pravá zelená: keď svieti, výdajník vodu chladí. Keď zhasne, má studená vody požadovanú teplotu. Prostredná oranžová: svieti stále a signalizuje, že výdajník je pod prúdom a zapnutý.

Výdajník je osadený 2 opornými kohútiky s možnosťou 2 pozícií čerpanie vody.

1. pozície: tégliky odtlačíme kohútik od seba a po dobu odtlačenie tečie do téglika voda. Túto polohu nie zaaretovať.

2. pozície: Páčku kohútika pritiahneme k sebe a rýchlo vložíme pod kohútik téglik. V tejto pozícii je páčka kohútika zaaretovaná a voda tečie nepretržite do doby, než páčku vrátime mechanicky do zvislej polohy.

Kategória: Výdajníky na barely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Kapacita chladenia: < 10°C 2 l/h
Kapacita ohrevu: > 90°C 5 l/h
Maximálny príkon: 630 W
Príkon chladenia: 80 W
Príkon ohrevu: 550 W
Rozmrry: v x š x h: 835 x 265 x 290 mm
Typ chladenia: kompresorové
Typ chladiva: R134a/30g
Farba: Strieborná
Typ vydanej vody: horúca + studená
Typ chladenia: kompresorové
Kapacita chladenia: <10 ° C 2 l / h
Príkon chladenia: 80 W
Kapacita ohrevu: > 90 ° C 5 l / h
Príkon ohrevu: 550 W
Maximálny príkon: 630 W
Rozmery: v x š x h 835 x 265 x 290 mm
Výška výdajného priestoru: 160 mm
Hmotnosť: 10 kg
Typ chladiva: R134a / 30g
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania