Výdajníky na vodu, sódu
Kód: 70

WATER STOP

€30,25
Skladom

Zariadenie, ktoré zastaví prívod vody v okamihu, kedy dôjde k neprerušenému výdaju 4 - 60 l vody (podľa nastavenia). Týmto zamedzí nechcenému úniku vody a zaplavenie okolia pri poruche výdajníku alebo pripojenie k radu.

Pre pripojenie hadičky k Water Stopu je nutná prípojka na vodovodný kohútik, ktorá sa priskrutkuje na spodnú časť Water Stopu. Preto odporúčame pri kúpe Water Stopu zakúpiť aj prípojku a prívodné hadičku. Ak nie je váš vodovodný kohútik s vonkajším závitom 3/4 ", ale menším (1/2" alebo 3/8 "), je potrebné zakúpiť patričnú redukciu.

Dôrazne odporúčame inštaláciu tohto zariadenia spolu s akýmkoľvek typom prístroja, ktorý je pripojený na vodovodný rad.

Kategória: Príslušenstvo
Výdajník na teplú a studenú prírodnú balenú pramenitú vodu. Jedinečný pitný režim pre vašich zamestnancov. Predaj a prenájom výdajníkov barelovej vody. #Barelový výdajník vody cena #Stolový výdajník vody #Vydajnik vody na barely #Vydajnik vody do domacnosti #Predam vydajnik vody #Prenájom výdajníkov vody #Vydajnik vody pre domacnost Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien tovaru Navštívte Vodautsk.sk v ShopMania